Current Weather Saint-Étienne
Current weather for the city of Saint-Étienne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 26. 5. (00:00) to 27. 5. (00:00)
32°C
feels like 34°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
