Current Weather Saint-Estève
Current weather for the city of Saint-Estève. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
