Current Weather Sainte-Martine
Current weather for the city of Sainte-Martine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 3°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
