- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Sainte-Lizaigne
Current Weather Sainte-Lizaigne
Current weather for the city of Sainte-Lizaigne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
