- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Sainte-Lizaigne
Current Weather Sainte-Lizaigne
Current weather for the city of Sainte-Lizaigne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
