- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Sainte-Consorce
Current Weather Sainte-Consorce
Current weather for the city of Sainte-Consorce. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
