Current Weather Saint-Désir
Current weather for the city of Saint-Désir. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
15°C
feels like 15°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
