- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Clair
Current Weather Saint-Clair
Current weather for the city of Saint-Clair. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
