Current Weather Saint-Céré
Current weather for the city of Saint-Céré. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
20°C
feels like 20°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
