- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Caprais-de-Bordeaux
Current Weather Saint-Caprais-de-Bordeaux
Current weather for the city of Saint-Caprais-de-Bordeaux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
