Current Weather Saint-Boniface
Current weather for the city of Saint-Boniface. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 2°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
