- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Avit
Current Weather Saint-Avit
Current weather for the city of Saint-Avit. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
