Current Weather Saint-Aubin-sur-Scie
Current weather for the city of Saint-Aubin-sur-Scie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
