- Weather
- France
- Brittany Region
- Saint-Aubin-du-Cormier
Current Weather Saint-Aubin-du-Cormier
Current weather for the city of Saint-Aubin-du-Cormier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 53 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
