Current Weather Saint-Amand
Current weather for the city of Saint-Amand. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
19°C
feels like 18°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
