Current Weather Saint-Amand
Current weather for the city of Saint-Amand. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
