- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Saem-gol
Current Weather Saem-gol
Current weather for the city of Saem-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
