- Weather
- Republic of Korea
- Seoul
- Sadangsa-dong
Current Weather Sadangsa-dong
Current weather for the city of Sadangsa-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 20°C |
