Current Weather Rumilly-lès-Vaudes
Current weather for the city of Rumilly-lès-Vaudes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 14. 5. (00:00)
8°C
feels like 6°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
