- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Roche-la-Molière
Current Weather Roche-la-Molière
Current weather for the city of Roche-la-Molière. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
