- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Rietheim-Weilheim
Current Weather Rietheim-Weilheim
Current weather for the city of Rietheim-Weilheim. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 6°C |
