- Weather
- Russia
- Tver’ Oblast
- Pyatnitsa-Plot
Current Weather Pyatnitsa-Plot
Current weather for the city of Pyatnitsa-Plot. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
