- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Punt’o-gol
Current Weather Punt’o-gol
Current weather for the city of Punt’o-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
