- Weather
- Republic of Austria
- Upper Austria
- Pucking
Current Weather Pucking
Current weather for the city of Pucking. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
