Current Weather Positano
Current weather for the city of Positano. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 31. 3. (02:00) to 1. 4. (00:00)
Rain
Valid from 31. 3. (02:00) to 1. 4. (00:00)
Snowfall
Valid from 31. 3. (02:00) to 1. 4. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 1. 4. (00:00)
10°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 14°C |
