- Weather
- Republic of Haiti
- Nord-Ouest
- Port-de-Paix
Current Weather Port-de-Paix
Current weather for the city of Port-de-Paix. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 42 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 24°C |
