Current Weather Pont-Saint-Pierre
Current weather for the city of Pont-Saint-Pierre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
