Current Weather Pont-Rouge
Current weather for the city of Pont-Rouge. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 29. 4. (16:10)
10°C
feels like 8°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
