Current Weather Pont-Rouge
Current weather for the city of Pont-Rouge. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 30. 4. (11:00) to 2. 5. (00:00)
11°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
