- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Pont-de-Leyris
Current Weather Pont-de-Leyris
Current weather for the city of Pont-de-Leyris. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 15. 5. (00:00)
7°C
feels like 4°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
