- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Pongha-ri
Current Weather Pongha-ri
Current weather for the city of Pongha-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 21°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
