Current Weather Poieni-Solca
Current weather for the city of Poieni-Solca. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
