- Weather
- France
- Brittany Region
- Plouider
Current Weather Plouider
Current weather for the city of Plouider. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
12°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
