- Weather
- France
- Brittany Region
- Plogonnec
Current Weather Plogonnec
Current weather for the city of Plogonnec. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
16°C
feels like 15°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 11°C |
