- Weather
- France
- Brittany Region
- Pleumeur-Bodou
Current Weather Pleumeur-Bodou
Current weather for the city of Pleumeur-Bodou. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 12°C |
