Current Weather Pirovy-Gorodishchi
Current weather for the city of Pirovy-Gorodishchi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 13°C |
