Current Weather Pierrefitte-Nestalas
Current weather for the city of Pierrefitte-Nestalas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Avalanche Warning
Valid to 1. 4. (00:00)
5°C
feels like 4°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
