Current Weather Petite-Rosselle
Current weather for the city of Petite-Rosselle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
