- Weather
- Guadeloupe
- Guadeloupe
- Petit-Canal
Current Weather Petit-Canal
Current weather for the city of Petit-Canal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 26°C |
