Current Weather Pet-Bor
Current weather for the city of Pet-Bor. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
