- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Perrecy-les-Forges
Current Weather Perrecy-les-Forges
Current weather for the city of Perrecy-les-Forges. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
13°C
feels like 14°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
