Current Weather Pecorini A Mare
Current weather for the city of Pecorini A Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 18°C |
