- Weather
- Republic of Estonia
- Rapla County
- Päraldi
Current Weather Päraldi
Current weather for the city of Päraldi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 10°C |
