- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Panja-gol
Current Weather Panja-gol
Current weather for the city of Panja-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 100 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
