- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Panghyŏn-dong
Current Weather Panghyŏn-dong
Current weather for the city of Panghyŏn-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
