- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Paeda-ri
Current Weather Paeda-ri
Current weather for the city of Paeda-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
