- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Ŏŭl-li
Current Weather Ŏŭl-li
Current weather for the city of Ŏŭl-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 6°C |
