Current Weather Ōtsubochō-kō
Current weather for the city of Ōtsubochō-kō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 28°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 21°C |
