Current Weather Órmos Makry-Gialoú
Current weather for the city of Órmos Makry-Gialoú. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 21°C |
