- Weather
- Netherlands
- Friesland
- Oost-Vlieland
Current Weather Oost-Vlieland
Current weather for the city of Oost-Vlieland. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 11°C |
